Олександр Сєнкевич розповів, як будуть маркувати товари зроблені у Миколаєві

У Миколаєві вирішили реалізувати програму «Купуй миколаївське», яка передбачає у супермаркетах маркування товарів, вироблених місцевими підприємцями.

Про це повідомив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич під час прямого ефіру на своїй сторінці у Facebook.

https://www.facebook.com/SenkevichNikolaev/videos/931238610663619/

Мер зазначив, що у Миколаєві запозичили ініціативу мера Львова Андрія Садового «Зроблено у Львові». Незабаром буде опублікована форма, яку потрібно заповнити компаніям.

Дивіться також: Необхідно брати приклад із західних країн, зокрема США, – директор фонду підтримки підприємців Володимир Євсєєв 

Ми збираємо дані про компанії, які виробляють різні побутові товари або продукти харчування. Зв’яжемося з торговими мережами, щоб вони позначали товари миколаївського виробництва окремими цінниками. Щоб ви розуміли, що купуючи цей товар, ви підтримуєте миколаївські підприємства, які платять податки, і вони витрачаються на Миколаїв, – сказав Олександр Сєнкевич.

Раніше повідомлялось, Олександр Сєнкевич впевнений, якщо ДФРР виділить кошти на дюкер, у вересні до Варварівки планують пустити воду.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова заявив, що ховати померлих від коронавірусу у мішках та закритих гробах не його забаганка.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram