Мер Миколаєва впевнений, якщо ДФРР виділить кошти на дюкер, у вересні до Варварівки пустять воду

Якщо Миколаїв отримає з Державного фонду регіонального розвитку 36 мільйонів гривень на закінчення проекту будівництва дюкера, то вже у вересні мікрорайон Варварівка буде забезпечений водою.

Про це міський голова заявив під час прямого ефіру у соцмережах.

Можу сказати, що водопровід у Варварівку – проект цього п’ятиріччя. Я впевнений, що ми з депутатами доб’ємося, щоб він був реалізований у цьому році. Тому що ми виділили додаткові 27 мільйонів гривень з місцевого бюджету і хотілося б отримати ще 36 від Державного фонду регіонального розвитку. Для того, щоб завершити цей проект, нам потрібно ще 36 мільйонів, і ми зможемо запустити в цьому році, десь у вересні, воду в Варварівку, – сказав Олександр Сенкевич.

Дивіться також: Це не забаганка Сєнкевича, – міський голова Миколаєва про поховання померлих від коронавірусу

Він додав, що вже розробляється техніко-економічне обґрунтування на будівництво водовідведення, а в наступному році планується запустити розробку проекту будівництва каналізації у Варварівці.

Це, правда, стосується не тільки Варварівки, а правого берега – у нас там є Корениха, Сади і так далі. Це питання стосується дуже великої кількості людей, які у 21 столітті не мають централізованого водопостачання. Сподіваємося, нас почують у ДФРР, – додав Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, у Миколаєві триває капітальний ремонт тротуарів по вулиці Дмитрієва.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві спустили на воду катери для ВМС.

Як відомо, у центрі Миколаєві демонтували літній майданчик скандального ресторану “Пиріг”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram