Це не забаганка Сєнкевича, – міський голова Миколаєва про поховання померлих від коронавірусу

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич заявив, що ховати померлих від коронавірусу у мішках та закритих гробах не його забаганка, а дії визначені протоколом Міністерства охорони здоров’я України.

Про це міський голова заявив у прямому ефірі в понеділок, 13 квітня.

Вчора великого резонансу викликала інформація щодо поховання померлих від коронавірусу. Хочу пояснити, що це не забаганка Сєнкевича хоронити всіх в закритих гробах. Є Міністерство охорони здоров’я, яке видало протокол. За протоколом всіх людей, які захворіють на коронавірус, після проведення розтину будуть запаковувати в спеціальні анатомічні пакети. Після чого, герметично закривати пакети та закривати гроби. Не етично хоронити у відкритому гробі пакет, – пояснив Сєнкевич.

Дивіться також: Києво-Печерську Лавру закрили на карантин

Зі слів міського голови, така інформація має додати людям бажання сидіти вдома.

Сподіваюсь, ця інформація надасть вам додаткового оптимізму, щоб не ходити по вулиці, не швендяти та сидіти на карантині вдома. Послухайте про це та передайте друзям. Це не забаганки, це не видумки, не якась хвора фантазія міського голови. Це протокол поховання , затверджений Міністерством охорони здоров’я, – додав міський голова.

Нагадаємо, в Україні 3102 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 93 летальні, 97 пацієнтів одужали.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram