Напередодні свята у Миколаєві навели лад у парку Перемоги

Напередодні 75-ї річниці від дня Перемоги над нацизмом у Миколаєві здійснили благоустрій парку Перемоги. Незабаром послаблять умови карантину і миколаївці матимуть змогу вийти на прогулянку до парків. Ще одне місце відпочинку серед природи привели до ладу.

Уже кілька років поспіль парк «Перемоги» – раніше одне з найулюбленіших місць відпочинку містян, перебував у непривабливому занедбаному стані. Але ситуація почала змінюватись на краще.

Територію колись занедбаного куточка відпочинку поступово почали доводити до ладу за ініціативи департаменту ЖКГ. У парку Перемоги від початку квітня тривали роботи з санітарного очищення території.

На замовлення Департаменту ЖКГ підрядна організація КП «Миколаївські парки» виконала спектр робіт з озеленення територій та утримання зелених насаджень парку Перемоги, зокрема обрізку дерев та вирубування старих кущів.

Дивіться також: Тривають роботи з озеленення міста

Вартість робіт, на які укладено договір з підрядником, складає понад 3 мільйони гривень. До кінця 2020 року КП «Миколаївські парки» утримуватимуть цю територію.

Приємно та комфортно відпочивати миколаївці зможуть у Парку Перемоги одразу після закінчення карантину. А зберегти зроблене комунальниками під силу кожному з нас.

Парк Перемоги – одна з визначних пам’яток Миколаєва, найбільший у місті парк. У верхній частині засаджений переважно акаціями, в прибережній, що відноситься до пляжу «Стрілка» – маслинами вузьколистими. Розташований уздовж проспекту Героїв України на правому березі річки Інгул, в мікрорайоні Соляні.

Нагадаємо, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розповів, коли миколаївці зможуть відпочивати на оновленій Соборній площі.

Раніше повідомлялось, Миколаїв відзначатиме 75 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні без масових заходів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram