“Миколаїв. Перемога-75!” 9-го травня пройде без масових заходів, ТРК МАРТ вестиме телемарафон

Миколаїв відзначатиме 75 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні без масових заходів.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

На ТРК «МАРТ» 9 травня о 9 годині розпочинається телевізійний марафон «Миколаїв. Перемога-75!», тому кожен миколаєвець зможе долучитися до святкування. Протягом дня глядачі стануть своєрідними учасниками свята, зможуть почути привітання земляків, пісні воєнних років, вірші, присвячені Перемозі, розповіді про місця, пов’язані з історією Перемоги над нацизмом, побачити репортажі про покладання квітів, нариси про ветеранів війни.

Місцева влада готує привітання і подарунки ветеранам. На сьогодні у Миколаєві проживають тільки 134 людини із тих, що мають статус учасника бойових дій (Другої світової війни). Вручить їх із дотриманням норм безпеки. Також закликає всіх, хто висловлює бажання долучитися до привітань, робити це максимально обережно і не наражати на небезпеку літніх людей своєю особистою присутністю, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що напередодні свята всі пам’ятні місця Миколаєва будуть ретельно прибрані. Такі є практично в кожному мікрорайоні міста. Поруч з ними планується висадити квіти.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич закликає миколаївців, ветеранів особливо,  залишатися цього дня вдома, але пообіцяв особисто проїхати до кожного пам’ятника і вшанувати героїв покладанням квітів.

Здоров’я і життя дорожчі за будь-які заходи, – звернувся до містян мер із проханням поставитись із обережністю до закликів взяти участь у будь-якій акції

Нагадаємо, Олександр Сєнкевич розповів про підготовку відділення для хворих на COVID-19 в лікарні №3.

Раніше повідомлялось, санітарний лікар Миколаївщини закликав дотримуватись карантину відвідувачів ринків.

Як відомо, у Миколаєві відзначили День визволення міста нечисленним мітингом.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram