Нечисленний мітинг і присутні в масках: у Миколаєві відзначили День визволення міста

Напередодні 76-ї річниці визволення Миколаєва від німецьких окупантів біля пам’ятника героям-Ольшанцям попри карантин відбувся мітинг з покладанням квітів.

Захід був не численним, серед присутніх – лише депутати обласної та міської ради, очільник області Олександр Стаднік та Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич

28 березня щорічно ми відзначаємо День визволення Миколаєва від нацистських загарбників. Треба сказати, що ця 76-та річниця проходить під знаком карантину і ми не можемо проводити великих громадських зборів, проте, ми не можемо не відмічати подвиг людей, які віддали своє життя для того, щоб ми сьогодні жили в мирній Україні, – каже очільник міста.

Дивіться також: В ОДА підписали тристоронню угоду про передачу спорткомплексу «Зоря» у власність міста

Серед учасників небагаточисленного мітингу Анар Ахундов. Чоловік прийшов на акцію від імені всіх національних меншин, котрі проживають в Миколаєві. Адже наше місто визволяла багатонаціональна армія.

Мы знаем, что в составе 68-ми десантников были представители азербайджанской диаспоры, цыганской диаспоры и такая знаменитая Тагановская 416-я дивизия, которая освобождала край Николаева и перешла освобождать Одессу. Их боевой путь говорит об очень многом, – розповів Анар Ахундов.

Дивіться також: Соціальний захист уразливих категорій населення під час карантину

На заході було близько 20-ти учасників. Всі присутні дотримувались правил карантину: вдягнули маски і намагались тримати рекомендовану дистанцію. Квіти поклали до пам’ятника Героям-Ольшанцям та біля Вічного вогню.

Нагадаємо: Кабмін погодив введення режиму надзвичайної ситуації по всій Україні та продовження карантину до 24 квітня через розповсюдження коронавірусу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram