На заводі «Зоря» – «Машпроект» призупинили роботу цеху через випадки захворювання коронавірусом

На державному підприємстві «Зоря» – «Машпроект», аби запобігти поширення коронавірусу тимчасово зупинили роботу цеху і двох ділянок сусіднього цеху.

Про це повідомляє прес-служба «Зорі» – «Машпроект» Facebook-сторінці підприємства.

У зв’язку з появою та ростом захворюваності на COVID-19 серед працівників на підприємстві було вжито жорстких заходів з запобігання поширенню інфекції. Зокрема, повністю припинено роботу цеху, в якому виявлено осередок захворювання. Виявлені та перебувають на самоізоляції всі контактні особи, їм проведено відповідне тестування. Згодом також було припинено роботу на двох дільницях сусіднього цеху, працівники дільниць знаходяться на карантині. У цих підрозділах проведено ретельну санітарну обробку. Наразі ситуація контрольована та стабілізується, – йдеться у повідомленні.

Дивіться також: Ексклюзивні кадри: Лікування хворих на COVID-19 у Міській лікарні №1

У прес-службі також зазначили, що з березня цього року на «Зорі» постійно діє ряд заходів з протидії інфекції, що дозволили уникнути її поширення серед майже 9-тисячного колективу до початку серпня. Підприємство постійно співпрацює з медичними установами міста, отримує інформацію про хворих коронавірусом і контактних осіб. Також контролюються всі випадки захворювань будь-якими респіраторними інфекціями. З 21 серпня вихід на роботу з лікарняного можливий тільки при наявності негативного результату тестування на COVID-19.

Нагадаємо, станом на ранок 27 серпня в Миколаївській області зафіксовано 37 нових випадків коронавірусу COVID-19.

Раніше повідомлялось, госпітальна база для хворих на коронавірус у Міській лікарні № 1 забезпечена всім необхідним для діагностування та лікування пацієнтів із підозрою чи хворих на COVID-19. Тут розгорнуто 110 ліжок, з них 15 – у реанімаційному відділенні. За потреби, кількість ліжок можуть збільшити до 270.

Як відомо, начальниця управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай закликає обов’язково проходити медичний догляд усім учасникам навчально-виховного процесу, незважаючи на карантинні обмеження. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram