Ірина Шамрай

Ірина Шамрай закликала проходити медичний огляд перед навчальним роком

Начальниця управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай закликає обов’язково проходити медичний догляд усім учасникам навчально-виховного процесу, незважаючи на карантинні обмеження.

Про це вона заявила у коментарі для ТРК “МАРТ”.

За її словами, незважаючи на пандемію коронавірусу і введені через неї карантинні обмеження, учні та вчителі освітніх закладів мають обов’язково проходити щорічний медичний догляд.

По завершенню календарного року від моменту останнього проходження медичного огляду вам потрібно звернутись до свого сімейного лікаря з яким укладена декларація для того, щоб ви могли пройти новий медогляд. В залежності від віку дитини, який визначений відповідними наказами Міністерства охорони здоров’я там необхідна консультація вузьких спеціалістів. Ваш сімейний лікар надасть відповідне електронне направлення і ви зможете спокійно пройти медогляд та отримати довідку, – пояснила Ірина Шамрай.

Вона додала, щодо медичного огляду вчителів, то завдяки домовленності з управлінням освіти Миколаївської міської ради, педагоги проходять його за такою ж процедурою, як і учні.

Так ми розробили до кінця року і у разі певних змін будемо колегіально розглядати всі питання з управлінням освіти, – зазначила Ірина Шамрай.

Начальниця управління охорони здоров’я закликала всіх учасників освітнього процесу проходити медичний огляд перед стартом нового навчального року, адже не лише коронавірус предсталяє нині небезпеку для здоров’я.

Нагадаємо, у Миколаївській міській лікарні №1 помер 44-річний чоловік, у якого напередодні було виявлено коронавірусну інфекцію COVID-19.

Як відомо, в акторки студії “Квартал 95” Олени Кравець підтвердили коронавірус. Через це новий сезон шоу “Вечірній Квартал” стартував без неї.

Раніше повідомлялось, дослідники з Гонконзького університету заявили про перший підтверджений випадок повторного інфікування коронавірусом. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram