Ірина Шамрай

У Миколаєві помер чоловік, у якого напередодні виявили коронавірус

У Миколаївській міській лікарні №1 помер 44-річний чоловік, у якого напередодні було виявлено коронавірусну інфекцію COVID-19.

Про це повідомила очільниця управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, передає телеканал “МАРТ”.

За її словами, будуть проводити патанатомічне дослідження для того, щоб встановити основну причину смерті.

44 роки і додобова летальність (показник, який характеризує смерть пацієнта раніше, ніж його встигають обстежити – прим.ред.) має бути досліджено, аби точно встановити, що стало справжньою причиною смерті, – пояснила Ірина Шамрай.

Також вона додала, всього за час пандемії коронавірусу в Миколаєві зафіксовано 20 летальних випадків.

Начальниця управління охорони здоров’я зазначила, станом на 25 серпня показник захворюваності в області за останні 14 днів складає 24,98% при допустимій нормі не більше 40%.

Згідно даних показників, ми вкладаємось у “зелену зону”. Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, котрі визначені для госпіталізації пацієнтів, складає 21,6% при допустимому не більше 50%, – відзначила Ірина Шамрай.

Нагадаємо, в акторки студії “Квартал 95” Олени Кравець підтвердили коронавірус. Через це новий сезон шоу “Вечірній Квартал” стартував без неї.

Як відомо, у Юлії Тимошенко підтвердили коронавірус. Її стан лікарі оцінюють як важки. Стало відомо, що політикиню під’єднали до ШВЛ.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram