Актори студії "квартал 95". Фото: 1+1

У зірки “Кварталу 95” підтвердили коронавірус

В акторки студії “Квартал 95” Олени Кравець підтвердили коронавірус. Через це новий сезон шоу “Вечірній Квартал” стартував без неї.

У столичному палаці “Україна” зняли нові випуски проєкту “Вечірній Квартал”. Запис концертів знову відбувався без публіки, а знімальна група дотримувалася карантинних заходів безпеки, повідомляє ТСН.

У зйомках не брала участь Олена Кравець.

За декілька днів до знімань аналіз нашої Олени, на жаль, показав позитивний результат на COVID-19, так що в найближчих ефірах її не буде. Сумно, але такі наші реалії – ніхто не застрахований від цього вірусу. Благо, у всіх інших акторів і членів знімальної групи результати тестів – негативні, – поділився актор студії Євген Кошовий.

У нових випусках Олену замінять одразу чотири акторки “Жіночого Кварталу”, а саме – Ірина Сопонару, Ольга Жуковцова, Анастасія Оруджова і Валерія Товстолес.

У зніманнях взяли участь і багато зірок – NK, MONATIK, The Hardkiss, Jerry Heil, DZIDZIO, Оля Цибульська, Олег Кензов, Михайло Поплавський.

Нагадаємо, у Юлії Тимошенко підтвердили коронавірус. Її стан лікарі оцінюють як важки. Стало відомо, що політикиню під’єднали до ШВЛ.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram