Дмитро Разумков. Фото: LIGA.net

На наступний рік окремий фонд для боротьби з COVID-19 не передбачений, – Разумков

Не настільки принципово, звідки будуть йти гроші на боротьбу з коронавірусом, – з окремого фонду, або фондів при Міносвіти, МОЗ, Міноборони, МВС, – головне, як буде використовуватися це фінансування.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що в наступному році в Україні не планується створення окремого фонду для боротьби з COVID-19, повідомляє “112 Україна”.

Читайте також: У РНБО назвали терміни вакцинації проти COVID-19 в Україні

“На наступний рік окремого протиковідного Фонду не передбачалося. Сьогодні йдуть дискусії в стінах парламенту, деякі фракції виступають щодо цього, народні депутати говорять, що потрібно створювати додатковий окремий ковідний Фонд”, – розповів Разумков.

За його словами, щодо цього питання існує дві позиції. З одного боку, не настільки принципово, чи буде це єдиний фонд, звідки буде йти фінансування, або це будуть окремі фонди в Міносвіти, МОЗ, Міноборони, МВС, які будуть спрямовані на покриття витрат, пов’язаних з боротьбою проти коронавіруса.

“Важливо, наскільки це правильно буде розраховано, як це буде використовуватися”, – резюмував спікер Ради.

Нагадаємо, у ВООЗ впевнені, щоб зупинити пандемію COVID-19, необхідно вакцинувати 60-70% населення планети. Такий рівень вакцинації дозволить розірвати ланцюжка поширення коронавірусу.

Раніше міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що введення локдауна розірве ланцюг передачі хвороби COVID-19. Це може звести захворюваність до нуля.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram