На миколаївських дорогах оновлюють дорожню розмітку

Комунальне спеціалізоване монтажно-експлуатаційне підприємство (КСМЕП), яке займається утриманням технічних засобів регулювання дорожнім рухом, оновлює дорожню розмітку, ремонтує світлофори та замінює дорожні знаки.

Комунальне підприємство було створено у 1975 році при обласному управлінні міністерства внутрішніх справ, а з 2004 колектив дав згоду перейти у комунальну власність. Юрій Яновський розповідає про особливості діяльності очолюваного ним підприємства.

Підприємство займається експлуатацією та утриманням технічних засобів регулювання дорожнім рухом у місті Миколаїв. Зокрема, це світлофори, дорожня розмітка, дорожні знаки, направляючі пішоходні огородження. На нашому підприємстві штат 38 чоловік на сьогоднішній день, котрі утримують місто, – розповідає директор.

На сьогодні для організації дорожнього руху у Миколаєві експлуатується понад 104 світлофора, більше восьми тисяч дорожніх знаків, направляючих пішохідних огороджень довжиною близько 6 тисяч метрів, а також 1300 метрів «лежачих поліцейських».

Дивіться також: КП “Обрій” обслуговує понад 20 тисяч квартир і 9 тисяч приватних будинків

Щороку наноситься до 170 кілометрів поздовжньої та і 15 тисяч квадратних метрів поперечної дорожньої розмітки.

На території підприємства розміщений автоматизований центральний керуючий пункт у режимі якого працює 82 світлофорних об’єкта, що контролюють безпеку дорожнього руху у місті.

На думку Юрія Яновського, колектив підприємства забезпечене компетентними спеціалістами, котрі надають якісні послуги з обслуговування технічних засобів регулювання дорожнім рухом у Миколаєві.

Нагадаємо, «Миколаївоблтеплоенерго» опалює дві третини об’єктів Миколаєва.

Раніше повідомлялось, у Корабельному районі доводять до ладу спортивний майданчик.

Як відомо, у 2020 році відремонтують 71,5 км дороги “Дніпро-Миколаїв”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram