У Миколаєві 11 лікувальних закладів отримали нових керівників

В 11 закладах охорони здоров’я міста Миколаєва змінились керівники. Контракти з новими директорами комунальних некомерційних підприємств укладено з 1-го червня на основі конкурсу на заміщення вакантних посад.

Новопризначених керівників колективам представив міський голова Олександр Сєнкевич. Одним з переможців конкурсу на заміщення вакантних посад став Олег Іщенко. Чоловік 24 роки пропрацював в пологовому будинку № 3. З 1-го червня він очолив лікарняний заклад.

Керівник – це дуже важливий елемент системи, але вся система в першу чергу це ви – люди, які працюють сьогодні і кожного дня. Іноді керівник може захворіти, не вийти на роботу, поїхати у відпустку і так далі, але весь організм медичних наших закладів працює. І працює він на результат на те, щоб люди, які отримують у вас послуги почувались гарно, комфортно і виходили від вас щасливими, – звернувся до колективу пологового будинку мер.

Новий керівник призначений і в міській дитячій стоматологічній поліклініці. Очолить лікарняний заклад Юлія Гончарова. Міський голова вручив новій директорці вже підписаний на 5 років контракт, а також оглянув стоматологію. Висновок: заклад, що розташований в центрі міста і не має аналогів перебуває далеко не в кращому стані. Олександр Сєнкевич дав доручення новій керівниці до його наступного візиту принаймні привести до ладу санвузол і їдальню.

Дивіться також: Миколаївський центр екстреної допомоги отримав півтора мільйони гривень

Завдання стоїть надзвичайно велике, роботи багато. Сьогодні вже багато ми говорили із завідувачами, на сторінки щоденника записуємо, плануємо. Тобто починаємо працювати, вже визначаємось зі стратегією, – розповіла новопризначена керівниця дитячої стоматологічної поліклініки.

Разом із колективом Центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 (вул. Космонавтів, 126) міський голова привітав із призначенням на посаду директора закладу Вячеслава Краснощока, лікаря з 33-річним досвідом роботи. При чому всі ці роки він працював у медичному закладі, що відтепер очолює.

Нагадаємо, Миколаївська лікарня №1 отримала два нові апарати штучної вентиляції легенів, закуплені раніше містом.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram