КП “Обрій” обслуговує понад 20 тисяч квартир і 9 тисяч приватних будинків

Комунальне підприємство «Обрій-ДКП» з 2003 року займається вивезенням твердих побутових відходів у Корабельному районі Миколаєва. Потужність організації дозволяють обслуговувати понад 20 тисяч багатоповерхівок та більше ніж 9 тисяч будинків приватного сектору.

Збирання твердих побутових відходів, оброблення, відновлення та видалення відсортованого сміття – це основні послуги, які надає комунальне підприємство «Обрій-ДКП» для мешканців Корабельного району Миколаєва.

До роботи на підприємстві залучено 55 працівників, а також 6 одиниць спеціалізованого транспорту, зокрема сміттєвози заднього та бокового завантаження, а також декілька самоскидів.

Потужності підприємства «Обрій» дозволяють обслуговувати понад 20 тисяч квартир у багатоповерхівках та більше 9-ти тисяч будинків приватного сектору, чиї власники уклали відповідні договори. За словами працівників комунального підприємства, з території Корабельного району на Миколаївський полігон ТПВ відвантажується більше 40 тонн сміття щодня.

Встановлений тариф на вивезення одного кубу ТПВ з людини на сьогодні складає 129 гривень. В «Обрії» зазначають, жодного бюджетного або іншого фінансування, окрім власних заробітків не мають. Зокрема, за 2019 рік прибуток підприємства склав 139 тисяч гривень.

Дивіться також: У Корабельному районі триває відновлення внутрішньоквартальних проїздів

У планах «Обрій-ДКП» укласти договори на вивезення твердих побутових відходів з усіма мешканцями Корабельного району. На думку керівництва комунального підприємства, це допоможе вирішити низку проблем з якими «Обрій» стикається щоденно.

Сміття і його вивезення – це так ж послуга, як проведення до квартири води, електроенергії та тепла, за яку також треба сплачувати і необхідно заключати договори. Тільки тоді ми прийдемо до розуміння, чому ж у Європі чисто – бо виконуються правила та закони, – розповідає заступник директора КП “Обрій-ДКП” Олена Бусол.

В «Обрій-ДКП» стверджують, поєднання фахового колективу, достатньої матеріально-технічної бази, а також лояльного ставлення населення до щоденної праці комунального підприємства – дозволять вирішити низку проблем, у перспективі розширити надання послуг для мешканців всього міста.

Нагадаємо, голова Корабельної адміністрації Олександр Цуканов заявив, що у Корабельному районі посилять заходи, направлені на боротьбу зі стихійною торгівлею.

Як відомо, левова частка бюджету Корабельного району йде на ремонт доріг, розповів очільник адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов.

Раніше повідомлялось, у Корабельному районі Миколаєва почали будувати лікарню для лікування хворих з COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram