Стихійна торгівля – це соціальне явище по країні, – Олександр Цуканов

З наступного тижня в Корабельному районі посилять заходи, направлені на боротьбу зі стихійною торгівлею. Про це в програмі «Діалог» розповів голова Корабельної адміністрації Олександр Цуканов. Чиновник каже, штрафуватимуть злісних порушників, котрі перекуповують товар і замість торгувати ним на ринку, влаштовують торгівлю «із землі».

Перше – це бабусі, які виносять своє і ним торгують. Жодного акту на бабусь складено не було. А от ті люди, котрі приїжджають, типу торгують своїм, однак неподалік стоїть автомобіль і видно, що там кілька ящиків, це фактично люди, що перекуповують продукцію, або купують її в сільгоспвиробників – основний напрямок іде на цих людей, – каже Олександр Цуканов.

За словами Олександра Цуканова, стихійна торгівля відновилась із першими послабленнями карантинних обмежень. У зв’язку з цим поновились спільні рейди поліції та представників адміністрації Корабельного району.

Дивіться також: Послаблення карантину посилює стихійну торгівлю

Ухвалене рішення, щодо стихійної торгівлі: з наступного тижня будемо більш жорстко карати порушників. Коли відпрацюємо момент з вилученням продукції. Ринки нам підтвердили, що вони прийматимуть товари, що швидко псуються на зберігання, тому що це як мінімум на три дні.  Буде постанова суду, вилучення товару фіксуватимуть. Штраф вже буде не півтори тисячі гривень, а на порядок більше, – розповів голова адміністрації Корабельного району.

Чиновник переконаний, після сплати штрафів стихійні торговці перейдуть торгувати на ринки, тим більше, що зараз вони майже порожні.

Нагадаємо, левова частка бюджету Корабельного району йде на ремонт доріг.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram