Основний упор бюджету Корабельної адміністрації іде на дороги – Олександр Цуканов

Левова частка бюджету Корабельного району йде на ремонт доріг, про це в програмі «Діалог» розповів очільник адміністрації Олександр Цуканов. Чиновник розповів, що ця статистика зберігається протягом останніх п’яти років.

Якщо дивитись статистику, починаючи з 2015-го року, то 70% бюджету, що виділяють на Корабельну адміністрацію, ідуть на капітальний та поточний ремонт доріг. У співвідношенні між капітальним та поточним ремонтом доріг – 90% йдуть на капремонти (це повністю нове будівництво) і 10% ідуть на поточний ремонт, – розповів Олександр Цуканов.

Дивіться також: Мікрорайон Варварівка буде з водою

Голова адміністрації Корабельного району каже, ідеться про внутрішньоквартальні проїзди, капремонти тротуарів та приватний сектор. Що стосується останнього, незважаючи на активну роботу, 60% вулиць досі не асфальтовані.

За проміжок 5 років, якщо брати квадратні метри, в 9 разів було зроблено більше, аніж за попередні роки, починаючи з 1991-го. Та не дивлячись на ці квадратні метри, все-одно залишається величезний об’єм робіт, хоча вже є багато мікрорайонів, де на 90-95% дорожнє покриття привели до належного стану, – розповів чиновник.

За словами Олександра Цуканова, ремонт доріг приватного сектору розписаний на 3 роки. Їх виконуватимуть в порядку черговості, починаючи від Балабанівки і до Широкої Балки.

Нагадаємо, у Миколаєві планують покращити інфраструктуру біля городища Дикий Сад.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram