У Миколаєві планують покращити інфраструктуру біля городища Дикий Сад

Розвиток «Дикого Саду» як унікального історико-археологічного об’єкта наразі в пріоритеті міської влади Миколаєва.

Директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв підкреслив, проєктом капітального ремонту передбачено впорядкування території від межі городища до Інгульського мосту.

Понад 25 років очолює археологічні дослідження на території «Дикого Саду» Кирило Горбенко, викладач Миколаївського національного університету ім В.О. Сухомлинського.Археолог підтримує ідею створення музею просто неба.

Юрій Любаров додав, що «Дикий Сад» давно став улюбленим куточком для миколаївців. Упродовж останніх років на прилеглій території проводяться історичні, культурні, музичні заходи. Був навіть рок-фестиваль.

Дивіться також: У Миколаєві реконструюють перехрестя вулиць Генерала Карпенка та Крилова

За словами Олександра Сєнкевича міська влада має плани на покращення інфраструктури навколо городища, щоб зробити його максимально привабливим для відвідувачів. Зокрема, облаштувати пішохідну зону та зону відпочинку в районі від Інгульського мосту до території городища. Наразі ця ініціатива знаходиться в стадії опрацювання.

Також у Миколаєві планують створити комунальну установу, якій підпорядковуватиметься городище «Дикий сад». Комунальне підприємство утримуватиме об’єкт, залучатиме екскурсії до музею під відкритим небом.

Нагадаємо, що Миколаїв зароблятиме на штрафах від перевищення вантажного контролю.

Раніше повідомлялось, НБУ випустить пам’ятну монету, присвячену Миколаївській обсерваторії.

Як відомо, Миколаївський краєзнавчий музей відкрився для відвідувачів.

Поширити:

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930