У Миколаєві реконструюють перехрестя вулиць Генерала Карпенка та Крилова: вартість проекту – близько 22 млн грн

У Миколаєві реконструюють перехрестя на вулицях Генерала Карпенка та Крилова. Незручний для пішоходів, водіїв та місцевих мешканців Т-образний провулок розширять і зроблять більш сучасним, каже міський голова, який приїхав подивитись на хід робіт.

Через їх двори їздила неймовірна кількість автомобілів. Сьогодні це буде нове перехрестя, з новими світлофорними об’єктами, це буде звичайне перехрестя, те, яке планувалось тут ще за «радянських» часів, з нормальними зупинками, з пішохідними зонами, з нормальними світлофорами, що відліковують час. І взагалі, тут буде нове місце, яке буде відповідати всім європейським стандартам і всім державним будівельним нормам, які сьогодні існують в Україні, – розповів Олександр Сєнкевич.

Окрім ремонту дорожнього покриття, проектно-кошторисна документація передбачає заміну підземних комунікацій: каналізації, водогону електромереж, линвової системи. Реконструкція передбачає розширення дороги по Генерала Карпенка до п’яти полос, каже директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв.

Дивіться також: Миколаївські тролейбуси пустять за новим маршрутом

На сьогоднішній час ми реалізовуємо перетворення Т-образного перехрестя на повноцінну дорогу. Тут буде встановлений новий світлофорний об’єкт, що регулюватиме вже повноцінне перехрестя. Буде перенесено тролейбусну контактну лінію. Перекривається міжквартальний проїзд в бік будинка на Карпенка, 4, де буде влаштована пішохідна зона у вигляді такої невеликої площі, – каже Сергій Коренєв.

За словами директор департаменту ЖКГ, вартість проекту – близько 22 мільйони гривень. Завершення робіт заплановане на 1-ше вересня.

Нагадаємо, на ремонт вулиці Потьомкінської у Миколаєві витратять близько 300 мільйонів гривень.

Раніше повідомлялось, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідив про ліквідацію будівництва торгового павільйону на проспекті Центральному, на зупинці 3-тя Слобідська.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram