На Миколаївщині сільгоспвиробникам дозволять працювати у комендантську годину

Техніка й люди, які залучені до збору врожаю, зможуть пересуватися в комендантську годину за погодженням районних військових адміністрацій. 

Миколаївська обласна військова адміністрація підготувала розпорядження, яке дозволятиме сільгоспвиробникам працювати у комендантську годину. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім у Telegram. 

Читайте також: Аграрії Миколаївщини отримали посівний матеріал кукурудзи від компанії Bayer

За його словами, 22 червня вийде розпорядження, яке стосуватиметься роботи сільгоспвиробників в умовах війни, адже в регіоні вже розпочалося збирання врожаю. Наразі воно вже готове, але його доопрацьовують із суміжними областями. 

Фури зможуть їздити в комендантську годину. Вдень великогабаритна техніка зможе переміщатися без дозволів у супроводі двох своїх машин “на аварійці”.

Техніка й люди, які залучені до збору врожаю, зможуть пересуватися в комендантську годину за погодженням районних військових адміністрацій, – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що 14 квітня голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва провела зустріч із аграріями регіону, щоб розробити шляхи збереження галузі в умовах повномасштабного російського вторгнення.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram