Фото - facebook.com/mykoda

Аграрії Миколаївщини отримали посівний матеріал кукурудзи від компанії Bayer

Гуманітарна допомога спрямована на підтримку малих сільськогосподарських товаровиробників, які мають в обробітку до 500 га землі.

У четвер, 28 квітня, аграрії Миколаївщини отримали гуманітарну допомогу у вигляді посівного матеріалу кукурудзи від міжнародної компанії Bayer за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Миколаївської обласної військової адміністрації.

За дорученням начальника Миколаївської ОВА Віталія Кіма до організації розподілу посівного матеріалу долучено Первомайську районну військову адміністрацію та Первомайську районну громадську організацію «Рада сільськогосподарських товаровиробників».

Вищезазначена гуманітарна допомога спрямована на підтримку малих сільськогосподарських товаровиробників, які мають в обробітку до 500 га землі. За вказаними критеріями було відібрано 120 аграріїв яким надано 1172 посівних одиниць, що в свою чергу надасть змогу забезпечити посів на площі майже 1200 га.

Аграрії Миколаївщини та Миколаївська обласна військова адміністрація щиро вдячні міжнародній компанії Bayer за надану гуманітарну допомогу в такий складний час для регіону та країни в цілому.

Зазначимо, що формування переліку сільськогосподарських товаровиробників області та потреби насіння кукурудзи здійснювалось департаментом агропромислового розвитку обласної військової адміністрації спільно з районними військовими адміністраціями та органами місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що 14 квітня голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва провела зустріч із аграріями регіону, щоб розробити шляхи збереження галузі в умовах повномасштабного російського вторгнення.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram