Фото з відкритих джерел

На «Миколаївоблтеплоенерго» попередили миколаївців про можливі проблеми під час опалювального сезону

Мова йде про елементарні правила мінімізації тепловтрат у квартирах.

Опалювальний сезон 2022-2023 років в умовах повномасштабної військової агресії з боку РФ не обіцяє бути легким.

Тож, крім якісної підготовки до опалювального періоду котельних та теплових мереж теплопостачальником та внутрішньобудинкових систем керуючими компаніями/ ОСББ/ ЖЕКами, подбати про тепло в оселях варто й безпосередньо самим містянам.

Читайте також: “Миколаївоблтеплоенерго” просить балансоутримувачів не нехтувати підготовкою внутрішньобудинкових мереж до опалювального сезону

Про це повідомили на комунальному підприємстві «Миколаївоблтеплоенерго».

Мова йде про елементарні правила мінімізації тепловтрат у квартирах, аби з настанням холодів кожен миколаївець у місті був в теплій оселі.

– Подбайте, щоб вікна і підвіконня не пропускали тепло. Це, до речі, стосується не лише квартири, а й під’їзду.

– Увагу варто також приділити вхідним дверям, адже їхнє ущільнення з часом зношується і відповідно в квартиру потрапляє холодне повітря.

– Зверніть увагу на балкон та лоджію. Перевірте та закрийте щілини, аби зменшити можливі тепловтрати.

– Дайте дорогу теплу! Різноманітні меблі, довгі цупкі штори чи жалюзі, розташовані перед радіаторами можуть поглинати близько 20 % тепла, тож краще звільніть місце перед батареями.

– А от короткі жалюзі або штори допоможуть скоротити втрати тепла на 8-15%, яке виходить через скло.

– Також зауважте, що радіатори часто встановлюють під вікном, близько до зовнішньої стіни, через що та гріється. Запобігти таких нераціональних тепловтрат можна обклеївши стіну за батареєю тепловідбивним екраном/ фольгою тощо, тоді тепло йтиме в квартиру.

– Обов’язково ретельно очищайте радіатори від пилу. До речі, багаторічні шари фарби на чавуні також зменшують тепловіддачу.

Читайте також: Миколаївці заборгували за теплопостачання понад 217 мільйонів

Директор “Миколаївоблтеплоенерго” Микола Логвінов заявив, що підприємство працює у штатному режимі відповідно до затвердженого графіка капітальних та поточних ремонтів і готується до опалювального сезону.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram