ФОТО: Reuters

На Кіпрі ввели суворий карантин і комендантську годину

До кінця карантину будуть закриті універмаги і торговельні центри, кінотеатри, салони краси, фітнес-клуби та ігрові майданчики.

Влада Кіпру ввела суворий карантинний режим по всій країні з 10 січня. Він триватиме до 31 січня, передає Уніан. Це другий локдаун на острові з початку пандемії.

Нинішній карантин на Кіпрі передбачає самоізоляцію жителів острова з можливістю залишати будинки не більше двох разів на день.

Читайте також: Новий штам коронавірусу виявили у восьми штатах США

Вийти на вулицю можна тільки з дозволу влади після відправки СМС-повідомлення на спеціальний номер із зазначенням мети поїздки. Крім того, вводиться комендантська година з 21:00 до 5:00. В цей час покинути свій будинок можна тільки в разі надзвичайної ситуації і для того, щоб дістатися до роботи або, навпаки, повернутися додому.

До кінця карантину будуть закриті універмаги і торговельні центри, кінотеатри, салони краси, фітнес-клуби та ігрові майданчики. Продовжать роботу ринки, готелі, а також підприємства будівельного сектора, обробної промисловості та харчової індустрії.

Нагадаємо, що новий тип COVID-19 вже виявили у Бразилії, КитаїФранції, ЯпоніїГреціїВ’єтнамі та Швейцарії. Уперше штам коронавірусу VOC 202012/01 знайшли у Великій Британії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram