У Франції та Японії знайшли новий штам коронавірусу

П’ять випадків швидкого поширення нового штаму коронавірусу із Великобританії були виявлені в Японії, а один випадок підтверджений у Франції.

Про це пише Рубрика з посиланням The Guardian. П’ятеро людей, інфікованих більш заразною формою Covid-19, нещодавно прибули з Великобританії. Вони потрапили під карантин, а представники охорони здоров’я намагаються простежити їх контакти та можливі шляхи зараження.

Перший випадок у Франції щодо більш заразного штаму коронавірусу – це француз із міста місті Тур, що в регіоні Центр-Валь-де-Луар у західній частині країни, який прибув з Лондона 19 грудня. Французьке міністерство охорони здоров’я заявило, що він протікає безсимптомно і в цей час самоізолюється.

Читайте також: Ізраїль оголосив жорсткий загальнонаціональний карантин

Пацієнт пройшов обстеження в лікарні 21 грудня та встановив, що він заразився штамом вірусу, відомим як VOC 202012/01.

“Влада охорони здоров’я здійснила пошук контактів для медичних працівників, які доглядають за пацієнтом”, – йдеться у повідомленні міністерства.

Японія вже заборонила в’їзд мандрівникам з Великобританії, крім повернення японських громадян та резидентів. Франція ж домовилася про угоду щодо полегшення заборони на виїзд для людей, які приїжджають з Великобританії.

Нагадаємо, що за даними панафриканської організації охорони здоров’я Africa CDC, в Нігерії циркулює ще одна, нова мутація коронавірусу, яка відрізняється від решти.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram