Новий штам коронавірусу виявили у восьми штатах США

Так званий новий “британський” штам коронавірусу вважається на 40-70% більш заразним у порівнянні з його попередніми різновидами.

Про це йдеться в публікації американського спеціалізованого видання Medical X-press у суботу, передає Укрінформ.

“За даними Центрів контролю та профілактики захворювань (CDC), штам, про появу якого вперше повідомили в США минулого тижня, виявлений у восьми штатах, причому найбільше уражені Каліфорнія і Флорида”, – зазначається в публікації.

Крім того, постраждали Колорадо, Техас, Нью-Йорк, Джорджія, Коннектикут і Пенсильванія, уточнює видання. Загалом нараховується 63 випадки захворювання новим штамом.

Читайте також: Локдаун у Німеччині продовжили до кінця січня і посилили обмеження

Інформація про появу у США так званого “британського” штаму коронавірусу, а також іншого більш заразного варіанту з Південної Африки викликало чутки про їхню мутацію в Сполучених Штатах та появу нового різновиду хвороби, так званого американського штаму. Однак експерти і чиновники в медичній галузі США у п’ятницю спростували ці побоювання.

“На сьогодні ні вчені, ні аналітики CDC не виявили появи нового різновиду в Сполучених Штатах, як це спостерігалося з появою B.1.1.7 у Сполученому Королівстві або B.1.351 в Південній Африці”,- заявив офіційний представник CDC Джейсон Макдональд.

Нагадаємо, що новий тип COVID-19 вже було виявлено у Бразилії, КитаїФранції, ЯпоніїГреціїВ’єтнамі та Швейцарії. Вперше штап коронавірусу VOC 202012/01 знайшли у Великій Британії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram