Миколаївський росдрам театр презентував дві нові вистави

18 вересня, Миколаївський академічний художній російський драматичний театр представив увазі глядачам дві вистави представили увазі глядачів з дотриманням всіх санітарних норм.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ” у программі “Відділ культури”.

На малій сцені презентували виставу «Коли повертається дощ». Прем’єра вистави пройшла у липні в рамках театрального фестивалю «Молоко» в Одесі. І ось тепер миколаївці мали змогу подивитись виставу.

Дивіться також: Трамвайчик по Потьомкінській: у бібліотеці Кропивницького триває виставка Сергія Луньова

На великій сцені виступали гості – Кіровоградський академічний обласний українськи музично-драматичний театр імені Марка Кропивницького. Артисти продемонстрували миколаївцям масштабну виставу «Ніч семи покривал», яка не залишила байдужих у залі.

Нагадаємо, на камерній сцені Миколаївського російського драматичного театру 10 вересня відбулась прес-конференція з нагоди відкриття ІІІ театрального сезону, присвячена пам’яті українського корифея, акторки та співачки Єфросинії Зарницької.

Раніше повідомлялось, У середу, 29 липня, у Миколаївському художньому академічному російському драматичному театрі відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки на честь актора, заслуженого діяча мистецтв України і екс-директора театру Миколи Кравченка.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram