Трамвайчик по Потьомкінській: у бібліотеці Кропивницького триває виставка Сергія Луньова

У Центральній міській бібліотеці ім. М. Кропивницького у межах заходів до 120-річчя бібліотеки і до Дня міста триває вернісаж персональної виставки Сергія Луньова «Трамвайчик по Потьомкінській».

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Основною темою своєї творчості митець обрав Старий Миколаїв – ті його куточки, які поступово обростають сучасними елементами, а деякі зникають назовсім. В цілому ж художник-аматор є автором понад 150 міських краєвидів, виконаних аквареллю, які зображають знайомі з дитинства міські куточки та викликають у гостей ностальгію.

Вибір фарб полягає у їх застосуванні. Має бути гра світла і тіней, присутня повітряність. Акварель – це взагалі чудо, а не просто фарби, – каже Сергій Луньов.

Дивіться також: У Миколаївському росдрамі відбулось відкриття театрального сезону

Цьогоріч, під час вернісажу виставки відбулась презентація серії листівок “Миколаївські етюди”, в яких репродукції акварелей художника-аматора гармонійно поєднані з віршами миколаївських поетів, присвяченими рідному місту.

В цілому ж експозиція виставки “Трамвайчик по Потьомкінській” складається з 20 акварелей, присвячених одній з найстаріших вулиць Миколаєва. Частина цих робіт експонується вперше. Автор зобразив Потьомкінську у різні пори року, відомі багатьом споруди і типові миколаївські дворики.

Нагадаємо, миколаївців запрошують на відкритий кінопоказ комедії «Мої думки тихі» в рамках старту кіноклубного фестивалю «Нове українське кіно». Про це повідомляє платформа My Art.

Як відомо, українська хіп-хоп і реп-виконавиця Alyona Alyona (Олена Савраненко) потрапила e список номінантів на премію Європейського союзу The Music Moves Europe Talent Awards. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram