Фото: Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА

Миколаївський порт «Ніка-Тера» став «Лауреатом спортивного року 2020»

28 грудня, на церемонії «Лауреат спортивного року – 2020» порт «Ніка-Тера», що входить до Group DF, був нагороджений подякою в номінації «Меценати і Партнери» за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, олімпійського руху та постійну підтримку спортсменів Миколаївської області.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

У 2020 році порт «Ніка-Тера», враховуючи обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19, продовжив реалізацію і підтримку проектів, спрямованих на розвиток і популяризацію спорту. Зокрема, порт виступив спонсором МБК «Миколаїв», жіночої футбольної команди «НІКА» і жіночого гандбольного клубу «Реал», систематично виділялася допомога спортивним школам та окремим спортсменам.

Бачити, як миколаївські спортсмени перемагають в різних спортивних дисциплінах і відчувати свій внесок в їх перемоги – безцінне. З кожним роком наші спортсмени займають все більше призових місць, що вкотре підтверджує той факт, що у нас дуже талановита молодь. Морський термінал «Ніка-Тера» допомагав і продовжить допомагати хлопцям і дівчаткам, які вирішили присвятити своє життя спорту», — прокоментував Алім Агакішиєв, начальник порту «МСП Ніка-Тера».

Також відзначається, що порт «Ніка-Тера» другий рік підтримує футбольну команду «НІКА», в минулому сезоні порт забезпечив футболісток спортивною формою. А вже в нинішньому сезоні покрив витрати на обов’язкове тестування спортсменок на COVID-19.

Нагадаємо, «Морський спеціалізований порт Ніка–Тера» виявився у числі найбільших благодійників Миколаївської області за підсумками конкурсу «Благодійна Миколаївщина–2019».

Раніше повідомлялось, порт «Ніка-Тера», що входить в Group DF, переміг у двох номінаціях ХІІІ Національного морського рейтингу України: «Золота тонна» і «Абсолютний ріст».

Як відомо, 28 грудня, в Миколаївському академічному художньому російською драматичному театрі відбулася церемонія нагородження кращих спортсменів і тренерів, спортивних меценатів, ветеранів спорту 2020 року Миколаївській області «Лауреат спортивного року – 2020».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram