Фото: «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера»

Порт «Ніка-Тера» переміг у двох номінаціях «Національного морського рейтингу»

Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера», що входить в Group DF, переміг у двох номінаціях ХІІІ Національного морського рейтингу України: «Золота тонна» і «Абсолютний ріст».

Про це повідомляє прес-служба порту.

В Одесі, під час церемонії нагородження, начальник порту «НІКА-ТЕРА» Алім Агакішіев отримав нагороду в номінації «Золота тонна» за досягнення рекордних показників вантажообігу в історії компанії – 8640,0 тис. тонн за 2019 рік, що на 47,3% перевищує попередній рекорд, встановлений в 2018 році.

Читайте також: «Ніка-Тера» стала одним із найбільших благодійників Миколаївщини

Відзначимо, також порт увійшов до трійки призерів у номінації «Абсолютний ріст», оскільки в 2019 році підприємство досягло найбільшого зростання вантажообігу (в тоннах). У минулому році порт обробив на 2,8 млн тонн більше, ніж в 2018 році.

За словами начальника «МСП НІКА-ТЕРА», досягнення порту, відмічені морським співтовариством, є результатом дуже великий, складної і копіткої роботи всього трудового колективу, яким він дуже пишається. Додавши, що ще три роки тому про таких нагороди Морського рейтингу України в порту і мріяти не могли, а сьогодні тримають їх в руках, що не може не радувати, дуже цінно і мотивує команду до нових результатів.

Збільшення вантажообігу – результат грамотної бізнес-стратегії розвитку підприємства ініціюється акціонером і командою, а також завойованого серед клієнтів довіри. З 2011 року в порт інвестовано 1,56 млрд. Грн. Ми дуже цінуємо, що морське співтовариство в черговий раз відзначило досягнення нашого порту. Наша команда не зупиняється на досягнутому, а з новими викликами щодня працює над тим, щоб стає ще краще для наших клієнтів, – коментує начальник порту, Алім Агакішиєв.

Фото: «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера»

За результатами конкурсу, нагороди були вручені і іншим підприємствам морегосподарського комплексу Миколаївського регіону, включаючи молоду логістичну компанію «Ніка Транс Логістика», яка другий рік поспіль стає призером в номінації «Експедитор року».

Головними критеріями оцінювання переможців були професіоналізм і об’єктивні досягнення, які були підтверджені морським співтовариством.

В урочистій церемонії нагородження переможців «Національного морського рейтингу України» взяли участь понад 250 осіб, в число яких увійшли представники провідних портів і стивідорних компаній України, а також керівники Мінінфраструктури та Адміністрації морських портів України.

«Національний морський рейтинг» – найбільша в країні майданчик для спілкування професіоналів водного транспорту України. Ініціатором проведення даного заходу є журнал «Порти України» за підтримки Мінінфраструктури України

Нагадаємо, миколаївський «Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера» відправив партію шроту соняшнику компанії «Kernel» на ринок Китаю, таким чином, обробивши більше три мільйонів тонн вантажів з початку 2020 року.

Раніше повідомлялось, спеціалізований морський порт «Ольвія» станом на 16 липня 2020 року зафіксував вантажообіг 2,006 мільйони тонн.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram