Фото: Фото: Прес-служба «Морського спеціалізованого порта Ніка–Тера»

«Ніка-Тера» стала одним із найбільших благодійників Миколаївщини

«Морський спеціалізований порт Ніка–Тера» виявився у числі найбільших благодійників Миколаївської області за підсумками конкурсу «Благодійна Миколаївщина–2019».

Про це стало відомо під час урочистої церемонії нагородження, яка відбулася в Миколаївському художньому академічному російському драматичному театрі, передає пресслужба підприємства.

Конкурс «Благодійна Миколаївщина–2019» є регіональним етапом Національного конкурсу «Благодійна Україна–2019». Метою конкурсу є підтримка і розвиток ефективної соціально-орієнтованої благодійності та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників і волонтерів, їх організацій та практик.

Конкурс проводиться Асоціацією благодійників України вже більше 10 років і складається з двох етапів: регіонального і національного. На регіональному етапі визначаються переможці на обласному та міжобласному рівнях. Другий етап – національний – визначає переможців на всеукраїнському рівні. Переможців Конкурсу визначав Національний експертна рада, а також залучені експерти, які володіють відповідною кваліфікацією і досвідом роботи в сфері благодійності.

Фото: Пресслужба «Морського спеціалізованого порта Ніка–Тера»

У цьому році до списку номінантів регіонального конкурсу увійшов 41 представник від Миколаївської області. Учасників конкурсу відзначали в п’яти номінаціях: «Благодійність в захисті України», «Регіональна благодійність», «Благодійність в соціальній сфері», «Благодійник року» і «Народний благодійник». Порт «НІКА–ТЕРА» був відзначений в номінації «Регіональна благодійність».

Нам дуже приємно опинитися серед благодійників регіону. Для нас дуже важливо, що соціальна активність нашої компанії в черговий раз була відзначена організаторами конкурсу, – прокоментував начальник порту Алім Агакішиєв.

Дивіться також: Миколаївський суднобудівний завод «Океан» вперше за 8 років виконав закордонне замовлення

Зазначається, у 2019 році порт виділив понад 4,5 млн гривень на різні соціальні проекти. Найбільш масштабні серед них  –  проекти з підтримки медицини, освіти і спорту, а також допомога Миколаєву у благоустрою міста.

На підприємстві повідомляють, порт є одним із найбільших платників податків в Миколаєві: у 2019 підприємство сплатило 345,6 млн гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів. Зростання цього показника в порівнянні з 2018 роком склало 115 млн гривень.

Бізнес зобов’язаний піклується про людей, про жителів міст і активно брати участь в соціальному житті регіонів, в яких працює. Бізнес повинен вчасно підставляти своє плече місту, як це відбувається зараз, коли наше підприємство допомагає миколаївцям боротися з COVID-19», – підкреслив Алім Агакішиєв.

Фото: Прес-служба «Морського спеціалізованого порта Ніка–Тера»

У 2020 році порт «НІКА–ТЕРА» вже виділив понад 3 млн гривень на благодійні проекти, з яких близько 2 млн в рамках проекту по боротьбі з COVID–19. Починаючи з квітня, підприємством закуплено і передано шести медустановам Миколаєва 1 388 одиниць медичного обладнання і приладдя, а також 11 344 одиниці засобів індивідуального захисту.

Як відомо, порт «Ніка–Тера» входить в Group DF олігарха Дмитра Фірташа.

Нагадаємо, “Ніка-Тера” у 2020 році обробила понад три мільйона тонн вантажу.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві спустили на воду катери для ВМС.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram