Фото: Адміністрація Миколаївського морського порту

Миколаївський морський порт продовжує лідирувати по перевалці масла і зернових в Україні

Адміністрація морських портів України підбила підсумки за січень-листопад 2020 року і відзначила, що портами України забезпечено переробку 145,78 мільйонів тонн вантажу.

Миколаївський морський порт впевнено займає друге місце за вантажоперевалки і перше місце по переробці рослинної олії і зернових, повідомляє прес-служба Адміністрації морських портів України.

З початку року стивідорними компаніями та підприємствами морської галузі, що працюють в акваторії Миколаївського морського порту, було перевалено 27,57 млн тонн вантажів, що складає 18,9% в вантажообігу морських портів України.

Лідируюче перше місце, зі значною перевагою, серед портів України з 2016 року утримує Миколаївський морський порт з перевалки рослинної олії. За 11 місяців поточного року портом перероблено 2,79 млн тонн олії, що становить майже 49% сукупного обсягу відповідного вантажопотоку всіх морських портів України.

Аналогічна ситуація склалася з перевалкою зернових – 12,24 млн тонн, що складає 28,16% від загального обсягу, перевищує показники перевалки зерна всіх портів України і також виводить в лідери Миколаївський морський порт по даній номенклатурі вантажів.

Також зросли об’єми вантажоперевалки портом руди – 4,55 млн тонн, чорних металів – 2,92 млн тонн та нафтопродуктів – 277,24 тис. тонн. Перевалка експортних вантажів за 11 місяців склала 20,88 млн тонн, імпортних – 5,49 млн тонн, 1,05 млн тонн – внутрішнє сполучення. Протягом року портом було оброблено 1694 судна та 107786 залізничних вагонів.

Нагадаємо, у листопаді стало відомо, що Миколаївський морський порт посідає друге місце серед портів України за обсягами перевалки вантажів і перше місце по переробці рослинної олії і зернових.

Раніше повідомлялось, Антимонопольний комітет України надав дозвіл компанії Renaisco B.V. придбати більше 50% в статутному капіталі терміналу «Евері» у морському порту Миколаєва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram