Фото: Укрінформ

Миколаївський морпорт серед лідерів за обсягами перевалки і переробки зернових

Миколаївський морський порт посідає друге місце серед портів України за обсягами перевалки вантажів і перше місце по переробці рослинної олії і зернових.

Про це повідомляє прес-служба Державного підприємства «Адміністрація морських портів України».

Відзначається, що стивідорні компанії та підприємства морської галузі, котрі працюють у акваторії Миколаївського морського порту, з початку 2020 року перевалили 24,7 млн тонн вантажів. Питома вага порту в вантажообігу морських портів України склала 18,7%.

В січні-жовтні 2020 році було оброблено 10,96 млн. тонн зернових, 2,41 млн тонн рослинної олії, 4,14 млн тонн руди та 2,68 млн. тонн чорних металів. Миколаївський морський порт здійснив перевалку експортних вантажів 18,63 млн тонн, імпортних – 5,02 млн тонн, 935,58 тис. тонн – внутрішнє сполучення, – повідомляють в “АМПУ”.

Кількість оброблених суден протягом року склала 1516 одиниць, оброблено 97275 залізничних вагонів.

Слід зазначити, що завдяки плідній і якісній роботі портових операторів та налагодженій співпраці зі службами адміністрації Миколаївського морського порту, підприємства в межах порту нарощують темпи з вантажопереробки, а отже примножують прибуток та відрахування до бюджету.

Фото: ДП “Адміністрація морських портів України”

Нагадаємо, у жовтні “Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА” приступив до перевалки нового виду наливних вантажів – рідкого бітуму.

Як відомо, на початку серпня Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл компанії Renaisco B.V. (Дочірня компанія Glencore International) придбати більше 50% в статутному капіталі терміналу «Евері» у морському порту Миколаєва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram