Миколаївський бронетанковий завод / Фото: Finbalance.com.ua

Миколаївський бронетанковий завод зупинили через відсутність дозволів на експлуатацію обладнання

Роботу ДП “Миколаївський бронетанковий завод” призупинено через відсутність необхідних дозволів на експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки.

Саме це стало причиною приїзду на підприємство заступника генерального директора ДК «Укроборонпром» з виробництва Ігоря Фоменко, повідомляє “Центр журналістських розслідувань” посилаючись на власні джерела на підприємстві.

Центру стало відомо, що в середині серпня Державна служба України з питань праці провела позапланову перевірку підприємства і виявила, що Миколаївський бронетанковий завод працював без обов’язкових дозволів на експлуатацію обладнання і роботу підвищеної небезпеки.

За результатами перевірки комісія наклала штраф і видала припис зупинити роботу підприємства (основних верстатів), що паралізувало роботу заводу.

За даними сайту Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України, завод дійсно не має необхідних дозволів.

Скріншот / Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України

Згідно з документами, які опинилися в розпорядженні Центру, їх термін закінчився ще в 2017 році.

За інформацією джерела, директор підприємства знав про це, але ніяких заходів для отримання нових дозволів не приймав.

Нагадаємо, Екс-директора ДП «Миколаївський бронетанковий завод» будуть судити через несплату єдиного соціельного внеску у розмірі 1 мільйон 200 тисяч гривень. 

Як відомо, державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод» передало Міністерству оборони України п’ять капітально відновлених броньованих розвідувальних дозорних машин.

Раніше повідомлялось, Миколаївський бронетанковий завод передав у військо 8 капітально відновлених броньованих розвідувальних дозорних машин із покращеними характеристиками БРДМ-2Л1. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram