Миколаївський бронетанковий завод передав оновлені бронемашини Міноборони

Державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод» передало Міністерству оборони України п’ять капітально відновлених броньованих розвідувальних дозорних машин.

Про це повідомляється на сайті ДП «Укроборонпром».

Це чергова партія техніки, яка відновлена ​​фахівцями МБТЗ вже в рамках державного оборонного замовлення 2020 року. Бронемашини пройшли військове приймання і відбув до розпорядження Окремої президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького, – йдеться у повідомленні.

Фото: УкрОборонПром

Зазначається, що під час капітального ремонту були встановлені новітні засоби навігації і зв’язку, тепловізійну систему нічного управління; було змінено розташування особового складу і поліпшена ергономіка машини за рахунок бічних люків посиленим бронювання, що прискорює десантування екіпажу і спрощує експлуатацію техніки.

У 2020 році Мколаївський бронетанковий запрацював з новою якістю. За перший квартал цього року на підприємстві виготовлено та відремонтовано продукції на 31,5 млн грн, що майже вдвічі більше за аналогічний період минуолого року. Бронетанковий дивізіон Концерну – один з найпотужніших. Тільки з початку року бронетанкові підприємства Укроборонпрому передали збройним силам близько 300 одиниць техніки, – розповів Ігор Фоменко, заступник Генерального директора “Укроборонпрому” з виробництва. 

Фото: УкрОборонПром
Фото: УкрОборонПром

Нагадаємо, Україна зайняла 27 місце у рейтингу найсильніших армій світу.

Як відомо, державний концерн «Укроборонпром» розділять і ліквідують.

Раніше повідомлялось, миколаївський бронетанковий завод передав військовим партію техніки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram