Фото: UKRINFORM.ua

«Укроборонпром» розділять і ліквідують

У «Укроборонпромі» мають намір створити шість галузевих держкорпорацій, навколо яких будуть зібрані підприємства ракетобудівної, авіаційної, авіаремонтної, бронетанкової, радарних і морських систем. Сам держконцерн буде ліквідовано.

Про це заявив заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» і глава Офісу трансформації концерну Роман Бондар, повідомляє прес-служба компанії.

У концерні створено Офіс трансформації та Стратегічний Комітет – обидві команди, у тісній співпраці з керівниками підприємств, вже розробляють галузеві стратегії.

Наприклад, до складу бронетанкового холдингу, під кодовою назвою “ZIMM”, увійшли підприємства, які здійснюють ремонт, виготовляють компоненти, здійснюють дослідження та створюють кінцевий продукт. Таким собі повний виробничий цикл. Подібним чином будуть створені і інші галузеві холдинги, в основі яких будуть найбільш прогресивні та перспективні підприємства Концерну. Що стосується самого Концерну, то в тому вигляді та в тій ролі, як якої він створювався, він точно припинить існування. Ми вважаємо, що Укроборонпром має бути ліквідовано у результаті реформи, – заявив Роман Бондар. 

Дивіться також: Миколаївський суднобудівний завод «Океан» вперше за 8 років виконав закордонне замовлення 

Він додав, що реформувати неефективну систему корпоративного управління державними оборонними підприємствами неможливо без зміни законодавчої рамки: ухвалення змін до ЗУ “Про особливості управління об’єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі” та прийняття нового ЗУ “Про корпоратизацію підприємств ОПК”.

За словами Бондара, сьогодні проекти законів знаходяться на розгляді профільного комітету ВРУ і реформа Укроборонпрому напряму залежить від ефективності парламенту.

Без необхідних законів строк створення корпорацій складе близько 2,5 років. З ухваленням законів – реально впоратися за 6-9 місяців, – зазначив генеральний директор ДК «Укроборонпром».

Нагадаємо, підприємство Укрспирт подолало дефіцит сировини для антисептиків.

Як відомо, пірати напали на судно «Tommi Ritscher» і захопили та вивезли у невідомому напрямі одного громадянина України – члена екіпажу судна.

Раніше повідомлялось, миколаївський бронетанковий завод передав військовим партію техніки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram