Миколаївський бронетанковий завод передав військовим партію техніки

Миколаївський бронетанковий завод передав у військо 8 капітально відновлених броньованих розвідувальних дозорних машин із покращеними характеристиками БРДМ-2Л1.

Про це повідомляється на сайті УкрОборонПрому.

Це перша партія техніки, яка пройшла капітальний ремонт та покращення характеристик на Миколаївському бронетанковому заводі вже в рамках цьогорічного державного оборонного замовлення.

фото: УкрОборонПром

Навіть в умовах карантину та надзвичайної ситуації в країні ми не зупиняли виробництво. Працювали на перспективу! Тому, як тільки новий договір з Міністерством оборони України було підписано, ми майже одразу відвантажили нашим військовим першу партію БРДМ-2 з покращеними характеристиками. Бойові завдання не можуть чекати, тому ми працювали і працюємо”. – повідомляє директор МБТЗ Юрій Кравченко. 

У ході капітального ремонту, спираючись на бойовий досвід українських військових, фахівці підприємства покращили характеристики базової машини БРДМ-2. Зокрема, БРДМ-2Л1 містить новітні засоби навігації та зв’язку, тепловізійну систему нічного керування; змінено розташування особового складу та покращено ергономіку машини за рахунок бокових люків із посиленим бронюванням, що пришвидшує десантування екіпажу та спрощує експлуатацію техніки. 

фото: УкрОборонПром

Фахівці Миколаївського бронетанкового заводу завершували капремонт першої партії БРДМ-2Л1 вже в умовах національного карантину у зв’язку із епідемією коронавірусу. Як і інші підприємства “Укроборонпрому”, вже місяць МБТЗ працює в особливому режимі: керівництво заводу залишило частину працівників віком старше 60 років вдома, решта фахівців – продовжують роботу із посиленими заходами безпеки та санітарно-гігієнічними заходами. 

Броньована розвідувально-дозорна машина  БРДМ-2 знаходиться на озброєнні Збройних Сил України, має підвищену прохідність та призначена для ведення розвідки та супроводження конвоїв, також слугує для розміщення спеціального озброєння. 

Державне підприємство “Миколаївський бронетанковий завод” – одне із основних підприємств “Укроборонпрому”, що спеціалізується на  виготовленні та модернізації броньованої колісної техніки для Збройних Сил України.

 

Нагадаємо також, що 20 українців повернулися додому після обміну полоненими

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram