БРДМ-2Л1 / Фото: УкрОборонПром

«Миколаївський бронетанковий завод» відремонтував 50 розвідувальних бронемашин

Держпідприємство «Миколаївський бронетанковий завод» відновило 50 броньованих розвідувальних дозорних машин БРДМ-2Л1 і передало їх Збройним Силам України.

Про це повідомляється на сайті «Укроборонпрому».

Повідомляється, що завод виконав державне оборонне замовлення на ремонт і модернізацію БРДМ-2Л1 достроково. У рамках контракту замовник отримав 50 броньованих розвідувально-дозорних машин.

У процесі модернізації фахівці підприємства поліпшили тактико-технічні характеристики базової машини БРДМ-2. Зокрема, змінили ергономіку машини за рахунок бічних люків посиленим бронюванням, а також встановили тепловізори, сучасні засоби зв’язку і навігації, які відповідають стандартам НАТО.

Колектив підприємства виконав замовлення достроково навіть в досить жорстких умовах роботи – на карантині. Попри всі фейки про нібито заблоковані рахунки підприємства та зриви термінів договорів – факти говорять самі за себе! Миколаївський бронетанковий завод справно працює, незважаючи на фактор пандемії коронавірусу і стабільно забезпечує військові підрозділи МО України якісною бронетанковою технікою”, – заявив директор підприємства Юрій Кравченко.

БРДМ-2Л1 / Фото: УкрОборонПром

Відзначається, що броньована розвідувально-дозорна машина БРДМ-2 перебуваєна озброєнні Збройних Сил України, має підвищену прохідність і призначена для ведення розвідки і супроводу конвоїв, також служить для розміщення спеціального озброєння.

Раніше повідомлялось, роботу ДП “Миколаївський бронетанковий завод” призупинено через відсутність необхідних дозволів на експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки.

Нагадаємо, державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод» передало Міністерству оборони України п’ять капітально відновлених броньованих розвідувальних дозорних машин.

Як відомо, Миколаївський бронетанковий завод передав у військо 8 капітально відновлених броньованих розвідувальних дозорних машин із покращеними характеристиками БРДМ-2Л1. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram