Миколаївські підприємці готують меморандум для кандидатів на місцевих виборах

Миколаївські підприємці запропонували кандидатам на місцевих виборах підписати меморандум щодо підтримки малого та середнього бізнесу в регіоні.

Про це повідомляє телеканал “МАРТ”.

Миколаївські підприємці ініціювали створення коаліції та формують вимоги до влади. Вони підготували відкритий меморандум для кандидатів на місцевих виборах.

Метою є впровадження реформ для прискорення розвитку підприємництва в регіоні. Презентація проєкту майбутнього меморандуму відбулась на 8-му причалі. Його основні пункти містять пріоритетні напрямки роботи миколаївського бізнесу, саме їх місцеві підприємці пропонують включити в передвиборчі програми кандидатів на місцевих виборах 2020.

Ми розраховуємо, що вимоги бізнесу будуть частиною програм тих кандидатів, які мають намір дійсно серйозно займатися роботою з розвитку малого та середнього бізнесу в місті Миколаєві. Ідеться як про кандидатів на пост Миколаївського міського голови, так і про кандидатів до міської та обласної рад, – розповів голова експертно-громадської Ради виконкому Миколаївської міської ради Артем Ващиленко.

Свої підписи під меморандумом вже поставили представники 12-ти громадських об’єднань бізнесу. Однак документ залишається відкритим для тих, хто до 25-го жовтня готовий приєднатись до ініціативи підприємців. Ініціатори заходу кажуть, немає жодної передвиборчої програми кандидатів на місцевих виборах, що не містила б пункти розвитку бізнесу. Однак, як правило, ці ініціативи залишаються на папері.

Бізнес не відчуває значних змін, ставлення, змін в регуляторному полі для бізнеса. Точніше бізнес підтримують, але тих людей, що наближені до влади, яких ми самі і делегували. Ми пропонуємо створити коаліцію, яка звернеться до кандидатів у депутати і в мери для того, щоб обговорити з ними ті заході, що вони пропонують для змін ситуації в бізнесі. На цей відкритий майданчик ми запрошуватимемо всіх бажаючих спілкувати і будемо спілкуватись з усіма кандидатами в мери, – каже представник Ради підприємців при регуляторній службі України Валерій Ветров.

Саме тому бізнесмени вимагають чітких гарантій від майбутніх представників місцевої влади. В документі передбачена низка механізмів, які працюють зараз і виправдали себе. В даний час подібну ініціативу, окрім Миколаєва, планують застосувати в семи містах України. Однак, ближче до виборів, їх може побільшати.

Нагадаємо, катарська фірма QTerminals протягом 5 років інвестує в розвиток Миколаївського спеціалізованого морського порту «Ольвія» 4,5 мільярда гривень.

Раніше повідомлялось, Президент України Володимир Зеленський планує залучити миколаївських підприємців доопрацювити законопроєкт щодо водного транспорту.

Як відомо, Верховна Рада проголосувала за законопроект, який передбачає фінансування будівництва об’їзної дороги в Корабельному і Вітовському районах Миколаєва. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram