Фото: Преступности.нет

Рада підтримала будівництво об’їзної дороги в Корабельному районі

Верховна Рада проголосувала за законопроект, який передбачає фінансування будівництва об’їзної дороги в Корабельному і Вітовському районах Миколаєва.

Відповідне голосування відбулося на засіданні Верховної Ради України у четвер, 3 вересня.

Згідно з пояснювальною запискою, проєкт Закону розроблено з метою удосконалення процесу виконання ремонтно-будівельних робіт на соціально і економічно важливих автомобільних дорогах загального користування та об’єктах комунальної власності в ряді областей України.

“За” проголосувало 240 депутатів: більшість з фракції «Слуга народу», фракція «ОТЗЖ» фактично повністю не голосувала, фракція «ЄС» утрималася, так само як і «Батьківщина», з фракції «За майбутнє» проголосувало тільки 8 депутатів, з фракції «Довіра» – 8, «Голос» не голосувала, позафракційні підтримали в кількості 4 депутатів.

Закон передбачає збільшення фінансування МВС на 750 млн грн., Укравтодору – більш, ніж на 2 млрд грн. Зокрема, 300 млдр грн виділяють Миколаївській області на капремонт автомобільних доріг О 151 124 Миколаїв – Станіслав – Херсон та О 151101 (Миколаїв – Херсон) – Любомирівка – Першотравневе – (Казанка – (Р-47).

Закон передбачає зниження фінансування Мінсоцполітики на 2 млрд 159 млн грн за рахунок коштів, виділених раніше на виплату пільг і житлових субсидій, і зниження фінансування Мінекології на 9,8 млн грн.

Видання “Преступности.нет” опублікувало схему маршруту об’їзної дороги від Херcонского шосе до терміналів Корабельного району. Вона пройде через села Шевченкове, Українка, Прибузьке, Галицинове. Проєкт передбачає капітальний ремонт ділянки дороги довжиною 27 км та 2 км нової дороги.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram