Миколаївські крамниці ігнорують режим карантину

Магазини одягу, іграшок, ювелірні магазини, кав’ярні, секонд-хенди – деякі з цих закладів, попри жорсткий карантин, працюють на Соборній у звичайному режимі.

16 березня на сайті міськради опублікували розпорядження міського голови Олександра Сєнкевича про обмеження роботи закладів загального користування. Згідно з документом, із 17 березня в Миколаєві мали зачинити усі громадські заклади. Розпорядження стосується кінотеатрів, театрів, музеїв, галерей, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів. Також до списку входять дитячі розважальні клуби, майданчики, зоопарк, фітнес-клуби, тренажерні зали, басейни та стадіони. Вийнятком є лише продуктові магазини, аптеки та АЗС.

Утім, низка закладів, розташованих на вулиці Соборній, проігнорували обмежувальні заходи та відкрили свої двері для миколаївців. На ситуацію одразу відреагували депутати.

Питання про необхідність контролю за виконанням розпорядження на сесії міської ради порушив депутат Ігор Дятлов. Він звернув увагу присутніх на те, що миколаївські крамниці ігнорують карантин і продовжують працювати.

Дивіться також: Олександр Сєнкевич заявив про готовність міста протистояти коронавірусу

Депутат Миколаївської міської ради Олена Кісельова нагадала, що згідно з постановою Миколаївського міського голови працювати мають право лише продуктові магазини, аптеки та АЗС.

Щоб врегулювати ситуацію, міський голова Олександра Сєнкевич запропонував створити спеціальні наглядові групи.

«Підприємці, які порушують розпорядження, не потраплять до переліку підприємств, яким будуть якось компенсовані збитки, понесені за час карантину. Крім того, міський голова зазначив, що на ці заклади будуть максимально надавати методи адміністративного впливу, дозволені законодавством», – сказав міський голова.

Нагадаємо, міськрада спрямувала понад 45 мільйонів гривень для запобігання поширення коронавірусу.

Як відомо, з 17 березня у Миколаєві тотальний карантин.

Автор – Олександра Супрун, оператор – Олег Хусаїнов

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram