ФОТО: Миколаївська міськрада

Миколаївська міськрада і МГЗ підписали меморандум про співпрацю

У Миколаєві в четвер, 4 березня, в міськраді відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю Миколаївського глиноземного заводу (МГЗ) і міською радою.

МГЗ направить на розвиток і благоустрій Миколаєва 7 млн гривень. Кошти виділять на реалізацію низки програм, у тому числі 2 млн грн. на конкурс «Місто інновацій». Завдяки участі в ньому некомерційні організації міста зможуть отримати грант для вирішення нагальних проблем, поліпшення своєї матеріально-технічної бази або втілення в життя цікавих соціальних проектів.

На проєкт «Сад мрій» для установки дитячого вуличного ігрового обладнання на майданчиках дошкільних установ Корабельного району заплановано 2 млн грн. Ще близько 3 млн грн. планується інвестувати в програму «Здорова нація», яка передбачає допомогу медичним закладам міста та області в період пандемії.

Читайте також: Публічний звіт міськради: до бюджету міста не “дійшли” 90 млн гривень

Співробітництво з МГЗ триває з 2005 року. Міський голова Олександр Сєнкевич подякував керівнику і колективу підприємства за відповідальну позицію та послідовну підтримку міста і його жителів. 

Хочу висловити вдячність від імені всієї громади Миколаєва. Внесок соціально відповідального бізнесу у розвиток міста важко переоцінити. Особливої ваги такі ініціативи набули з початком пандемії коронавірусу, коли загроза торкнулася життя та здоров’я людей. Місто опинилося у непростій ситуації, й реалізація одного з наймасштабніших проєктів МГЗ – будівництво з нуля медичного центру для лікування хворих з позалікарняної пневмонією – дійсно стала винятковою подією для Миколаєва, – підкреслив міський голова. – Тим паче, що від обговорення до відкриття сучасного об’єкту пройшли рекордно короткі 8 місяців.  

Нагадаємо, Південно-західний апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу Миколаївської прокуратури у справі про тендер на ремонт БК «Молодіжний».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram