Фото - Володимир Топчій

Миколаївський зоопарк за 120 днів російського вторгнення прийняв від містян 426 екзотичних домашніх улюбленців 

За цей час до зоопарку було принесено 61 вид.

426 тварин 61 виду – стільки прийняв екзотичних домашніх улюбленців за час повномасштабної війни росії проти України Миколаївський зоопарк. Про це повідомив директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчій.

З початку війни багато городян зіткнулися ще з однією проблемою. Рятуючи дітей, треба було їхати з країни. Але куди подіти домашніх вихованців? Усі чотири місяці Миколаївський зоопарк приймав від городян папуг, кроликів, шиншил, ящірок, удавів, акваріумних рибок, черепах, поні, орланів та багатьох інших тварин.

Для багатьох розлучення було справжнім лихом, і нікому не можна поставити це у провину і засудити за цей вчинок. Миколаївський зоопарк приймав тварин, і багато хто просив після війни їх повернути. Звісно, ​​ми так і зробимо.

За цей час до зоопарку було принесено 61 вид, 426 тварин, — повідомив Володимир Топчій.

Дивіться також: Миколаївський зоопарк прийняв червонокнижних птахів, яких покинули люди заробляючі на них гроші

Нагадаємо, воїни 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу евакуювали з села Посад-Покровське, що на тимчасово окупованій Херсонщині, двох поні. Нині тварини знаходяться в Миколаївському зоопарку і поки будуть тут жити.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram