Оксана Окунєва. Фото - AP Photo/Matthias Schrader

Миколаївська легкоатлетка перемогла на фестивалі стрибків у Польщі

Оксана Окунєва стрибнула на 1,94 м.

25 червня в польському Ополе відбувся 16-й фестиваль стрибків. У жіночих змаганнях на подіумі переважали спортсменки з України.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці фесту. Отже, перемогу здобула представниця Миколаєва Оксана Окунєва з результатом 1,94 м. Друге місце посіла Ірина Геращенко (Київ) з результатом 1,90 м.

У чоловіків на третю сходинку п’єдесталу піднявся Андрій Проценко (Херсон) з результатом 2,22 м.

Нагадаємо, що на Дефлімпіаді-2021, бронзову нагороду бадмінтонного дуету вибороли миколаївська спортсменка Софія Черноморова та її напарниця Богдана Губаньова. Також бронзову медаль у греко-римській боротьбі завоював миколаївський спортсмен Андрій Косов у ваговій категорії 97 кг.

Як відомо у швейцарському місті Невшатель миколаївський спортсмен Іван Антипін виграв третій етап турніру EurILCA Europa Cup Trophy 2022.

Також президент УАФ Андрій Павелко в інтерв’ю The Associated Press повідомив, що в серпні відновляться всі футбольні чемпіонати України. Таким чином, від Миколаєва участь у футбольних змаганнях України можуть взяти чоловічі МФК Миколаїв та ВАСТ, а також жіночий футбольний клуб “Ніка”.