Фото: МФК "Миколаїв"

Миколаївські футбольні клуби вже в серпні можуть відновити участь у чемпіонатах України

Від Миколаєва участь у футбольних змаганнях України беруть МФК Миколаїв (Друга ліга, група “Б”), жіночий футбольний клуб “Ніка” (Перша ліга України).

Президент УАФ Андрій Павелко в інтерв’ю The Associated Press повідомив, що в серпні відновляться всі футбольні чемпіонати України.

Разом із Президентом України Володимиром Зеленським прийняли рішення, що в серпні відновимо чемпіонат України.

В Україні ми будемо грати на всіх рівнях: УПЛ, перша ліга, друга ліга, жіночий чемпіонат. На всіх рівнях ми розпочнемо у серпні.

Нагадаємо, що від Миколаєва участь у футбольних змаганнях України беруть МФК Миколаїв (Друга ліга, група “Б”), жіночий футбольний клуб “Ніка” (Перша ліга України).

Також у Миколаєві функціонує ФК “ВАСТ”, який минулий сезон провів серед аматорів і виявляв бажання увійти до когорти клубів-професіоналів.

Читайте також: Миколаївський борець Латюк завоював “срібло” на Дефлімпіаді

Нагадаємо, що на Дефлімпіаді-2021, бронзову нагороду бадмінтонного дуету вибороли миколаївська спортсменка Софія Черноморова та її напарниця Богдана Губаньова. Також бронзову медаль у греко-римській боротьбі завоював миколаївський спортсмен Андрій Косов у ваговій категорії 97 кг.

Як відомо у швейцарському місті Невшатель миколаївський спортсмен Іван Антипін виграв третій етап турніру EurILCA Europa Cup Trophy 2022. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram