«Миколаївоблтеплоенерго» звинуватило НКРЕКП в саботажі відшкодування різниці в тарифах

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» звинуватило завідуючу сектором Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) в Миколаївській області Ірину Кобу в зриві засідання територіальної комісії з питань узгодження обсягу заборгованості через різницю в тарифах для підприємства.

Таку заяву опублікувала прес-служба підприємства.

У ній йдеться, що комісія, 28 вересня, більшістю голосів погодила «Миколаївоблтеплоенерго» 307, 2 мільйонів гривень заборгованості з різниці в тарифах.

Однак, за інформацією підприємства, представник НКРЕКП вмовила голову комісії та її членів не підписувати протокол сьогоднішнього засідання. Ірина Коба також забрала документи, надані підприємством в управління житлово-комунального господарства Миколаївської ОДА.

Як результат – комісія відбулася, однак, жоден із її членів протокол засідання не підписали. Голова комісії Ігор Кузьмін та заступник голови комісії Євген Гладков не розібравшись у ситуації, піддалися на провокацію Ірини Коби та дозволили забрати пакет документів і зірвати засідання комісії, – йдеться в заяві підприємства.

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» вважає такі дії незаконними і такими, що навмисно ведуть до зриву опалювального сезону.

Оскільки до 30 вересня підприємство має відзвітувати Міністерству розвитку громад та територій України та увійти до реєстру теплопостачальних та теплогенеруючих організацій, підприємств централізованого водопостачання та водовідведення, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості за спожиті енергоносії. Це, у свою чергу, дозволить зняти арешт рахунків підприємства, безперешкодно здійснювати господарську діяльність та вчасно розпочати опалювальний сезон, – йдеться у повідомленні.

На підприємстві впевнені, що НКРЕКП проводить подібні провокації і в інших регіонах, не дозволяючи підприємствам узгодити відшкодування заборгованості з різниці в тарифах.

Нагадаємо, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» заборгувало перед АТ «Миколаївгаз» майже 50 мільйонів гривень, що в свою чергу ставить під загрозу початок опалювального сезону в місті. Комунальне підприємство звернулося до місцевої влади з проханням допомогти ліквідувати борг.

Як відомо, нещодавно директор «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов в ефірі телеканалу «МАРТ» повідомив, що комунальне підприємство наразі готове до опалювального сезону на 90%.

Також повідомлялося, у Миколаєві на котельню по вулиці Новозаводський, 48 доставили останній з трьох нових котлів, установка яких відбудеться в рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» за кошти Світового банку.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram