Фото: ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»

У котельню «Миколаївоблтеплоенерго» по вулиці Новозаводській доставили новий котел з Італії

У Миколаєві на котельню по вулиці Новозаводський, 48 доставили останній з трьох нових котлів, установка яких відбудеться в рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» за кошти Світового банку.

Про це повідомили в прес-службі ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

Наразі тривають роботи з його монтажу. Два аналогічні жаротрубні водогрійні котли Riello RTQ 1000T тепловою потужністю 10 МВТ вже встановлені на об’єкті.

Фото: ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»

На підприємстві нагадують, що цьогоріч роботи з модернізації котелень ведуться за адресами: вул. Новозаводська, 48 та вул. Самойловича, 42. Минулоріч було завершено модернізацію котелень на вул. Білій, 71, ПГУ, 72 та вул. Спортивній, 1К.

Модернізація котелень, яку проводить підприємство, дозволить економити енергоресурси та забезпечити містянам надання якісних послуг з постачання теплової енергії. – сказано в повідомленні.

Фото: ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»

Нагадаємо, у Миколаєві завершили реконструкцію однієї котельні та до опалювального сезону планують завершити роботи над другою. Модернізація відбувається за проєктом «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України», який фінансує Міжнародний банк реконструкції та розвитку разом з Фондом чистих технологій.

Також повідомлялося, директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов повідомив, що комунальне підприємство майже повністю готове до старту чергового опалювального сезону.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram