«Миколаївоблтеплоенерго» наразі готове до опалювального сезону на 90%, — Микола Логвінов

Директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов повідомив, що комунальне підприємство майже повністю готове до старту чергового опалювального сезону.

Про це йшла мова в ході програми «Діалог» на ТРК «МАРТ», 20 вересня.

«Миколаївоблтеплоенерго» готове до опалювального сезону, рівень готовності скаладає 90%. Всі роботи були проведені згідно графіку, який ми розробили наприкінці минулого опалювального сезону. В принципі, ми матеріально і технічного забезпечені, а саме: технікою, матеріалами, трубою та зарплатою. Тож підприємство до початку опалювального сезону буде повністю готовим технічно , — розповів Микола Логвінов.

Він також відзначив, що на сьогоднішній день «Миколаївоблтеплоенерго» продовжує співпрацю з Міжнародним банком реконструкції та розвитку, тож в рамках проєкту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» триває реконструкція декількох місцевих котелень.

Згідно програми проєкту в нас п’ять котелень йдуть під реконструкцію. Мова йде про котельні за такими адресами: проспект Героїв Україна, 72, вулиці Спортивна, 1-К, Біла, 71, Самойловича 42 і Новозаводська 48. Перші три ми вже запустили і рік з ними відпрацювали. Дві останні зараз оновлюються згідно графіку, тож ми плануємо запускатись у цьому сезоні вже на новому обладнанню. На Самойловича, 42 котли вже стоять, на них здійснюється обв’язка та зварювальні роботи. Щодо Новозаводської, 48, то два котли вже є, ще один нещодавно виїхав з Італії, тому до кінця тижня має прибути, — зазначив директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

Микола Логвінов уточнив, що у котельні по вулиці Самойловича, 42 встановлені котли марки «Viessmann» (потужність складає 23 МВт), а в тій, що по Новозаводській, 48 облаштовуються опалювальні прилади італійської марки «Riel» (прим. — 10 МВт).

Як зазначив директор комунального підприємства, «Миколаївоблтеплоенерго» планує стати першим в Україні, якому вдасться завершити проєкт Міжнародного банку реконструкції та розвитку згідно графіку, адже решта міст вирішили його подовжити ще на рік.

Ми вирішили прискоритися, оскільки встановлення нового обладнання дозволяє нам економити 20-30%. У наших грошах, завдяки цим котельням, ми розраховуємо заощадити до трьох мільйонів газу за сезон. Це достатньо великі гроші, тому нам є сенс напружитися і завершити реконструкцію вже цьогоріч, — пояснив Микола Логвінов.

Нагадаємо, у Миколаєві завершили реконструкцію однієї котельні та до опалювального сезону планують завершити роботи над другою. Модернізація відбувається за проєктом «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України», який фінансує Міжнародний банк реконструкції та розвитку разом з Фондом чистих технологій.

Як відомо, 8 вересня виконком міської ради погодив інвестпрограму ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» на 2022 рік.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram