Мер Миколаєва заявив, що цього року розпочнеться будівництво тролейбусної лінії в Корабельний район

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич заявив про завершення проектування тролейбусної лінії в Корабельний район і анонсував початок робіт на кінець 2020 року.

Про це йдеться у відеозверненні на його сторінці в Facebook.

https://www.facebook.com/711911878940470/videos/803531267121857/

Міський голова повідомив, що нова тролейбусна лінія довжиною більше восьми кілометрів пролягатиме від міжнародного автовокзалу до Жуковського кільця. В рамках реалізації проекту передбачено реконструкцію тягової підстанції №10 в районі вулиці Космонавтів та будівництво нової в районі «Таврії В».

При цьому, при будівництві тролейбусної лінії по маршруту облаштують 16 нових зупинок і 240 сучасних ліхтарів.

В рамках цього проекту буде доцільним покупка 60 тролейбусів, 20 з яких будуть на автономному ходу. Саме ці 20 тролейбуси курсуватимуть до тих районів міста, які ухиляються від зазначеного маршруту, – сказав Олександр Сєнкевич.

Дивіться також: У Миколаєві старим тролейбусам дають друге життя

Зокрема, ці тролейбуси курсуватимуть від автовокзалу до Жуковського кільця, а після опускатимуть роги і направлятимуться у Корабельний район до зупинки «Океан».

Міська влада вже переходить до процедури покупки нових тролейбусів. Проектування нової лінії в Корабельному районі знаходиться на завершальній стадії, а до кінця року плануємо почати першу чергу будівництва, – сказав Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, у директора КП «Миколаївелектротранс», депутата Миколаївської міської ради Володимира Євтушенка підтвердився діагноз COVID-19.

Раніше повідомлялось, Миколаївська міська рада переходить на новий формат співпраці з «Електротрансом».

Як відомо, 20 березня рішенням сесії міської ради КП «Миколаївелектротранс» отримав 26 мільйонів гривень на погашення заборгованості по заробітній платі співробітникам, а також на сплату електроенергії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram