У Миколаєві старим тролейбусам дають друге життя

У «Миколаївелектротрансі» своїми силами відновлюють тролейбуси, що раніше списали на запчастини. Друге життя намагаються дати трьом тролейбусам, які були придбані ще в 2015-му році.

У 2015 році місто закупило 30 машин, що вже були у вжитку, однак три з них виявились с дефектами. Вони жодного разу не виходили на маршрути міста.

За словами директора КП «МИКОЛАЇВЕЛЕКТРОТРАНС» Володимира Євтушенко, в тролейбусах переобладнали систему керування, переробили усі низьковольтні контакти, що дозволить заощаджувати електроенергію. На лінію ці тролейбуси зможуть вийти на початку липня.

Дивіться також: Як працює КП «Миколаївелектротранс» в умовах карантину?

Очільник міста Олександр Сєнкевич відмітив, що відчутно оновилась матеріально-технічна база, поліпшились умови праці робітників підприємства.

Проте, одна з основних проблем, що турбує водіїв підприємства – ділянка зі старими трамвайними коліями біля ринку «Колос». Директор підприємства каже, ця ділянка є надзвичайно проблемною і небезпечною. Міський голова оглянув колії і пообіцяв посприяти у виділенні коштів на заміну рейок під час засідання найближчої сесії міської ради.

Нагадаємо, у Миколаєві чоловік розбив камінням вікна в двох трамваях КП “Миколаївелектротранс” і пошкодив маршрутне таксі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram