ФОТО: Миколаївська міська рада

На підприємстві «Миколаївелектротранс» спалах COVID-19: серед хворих і директор підприємства

У директора КП «Миколаївелектротранс», депутата Миколаївської міської ради Володимира Євтушенка підтвердився діагноз COVID-19. На підприємстві спалах захворювання.

Раніше коронавірус був виявлений у кількох співробітників підприємства, в тому числі і у представників керівництва, пишуть Новости-N, посилаючись на слова одного із працівників підприємства.

Зокрема був госпіталізований начальник служби експлуатації підприємства. Як кажуть співробітники, чоловік близько тижня продовжував ходити на роботу з симптомами захворювання, тому що боявся звільнення. Звернувся по медичну допомогу, коли стало зовсім зле.

Зараз він перебуває на лікуванні в Миколаївському обласному центрі інфекційних хвороб (колишня обласна «інфекційна лікарня»).

Щодо Володимира Євтушенка, то у нього взяли аналіз як у контактуючої особи. Сьогодні стало відомо, що результат ПЛР на коронавірус у нього позитивний. На сьогодні Володимир Євтушенко перебуває на самоізоляції, поки перебіг захворювання дозволяє йому лікуватися амбулаторно.

Відомо, що на підприємстві складна ситуація – у багатьох співробітників є підозра на наявність захворювання, очікуються результати аналізів. Поки інформації про хворих водіїв трамваїв і тролейбусів, які безпосередньо щодня контактують з великою кількістю пасажирів, немає.

Нагадаємо, станом на 4 серпня в Миколаївській області виявлено 10 нових випадків захворювання COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram