Мер Миколаєва обурився, що містяни відмовляються носити маски у громадському транспорті

Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич вважає, що місцева влада йде людям назустріч, не обмежуючи роботу громадського транспорту, проте миколаївці не хочуть носити маски, тож через це зростає кількість випадків COVID-19.

Про це він сказав під час прямого ефіру в соцмережах.

У нас недавно був прямий ефір з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим. І ми, міські голови, повідомили, що не бачимо різниці – у маршрутці їдуть люди, які їдуть сидячи, або стоять. Чи не битком набиті, але коштують, якщо вони все в масках. Тому вважаємо, що можна їздити стоячи, але тільки в масках, – сказав мер.

Дивіться також: На природі і без краваток: Олександр Сєнкевич зустрівся зі студентами миколаївської Могилянки

Олександр Сенкевич підкреслив, що влада пішла назустріч мешканцям міста, дозволивши, щоб у громадський транспорт брали пасажирів і стоячи, проте носіння масок залишається обов’язковою умовою.

Такими темпами нам не вистачить ніяких лікарень, ніяких бюджетних грошей. Вам складно купити маску за 3,50? А потім ви скажете: «Давайте нам десятки тисяч гривень і лікуєте нас безкоштовно». Друзі, я думаю, що це для вас знак просто. Не думайте, що будете вічно жити і все буде нормально, – додав він.

Нагадаємо, міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич публічно поклявся на Біблії, що він і його родина не заробляють на виготовленні сірої плитки. 

Як відомо, Олександр Сєнкевич розповів, що рішення про скасування святкування Дня міста у Миколаєві було прийнято заради містян, щоб не наражати їх на небезпеку зараження коронавірусом.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram